Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rubinum szerver kibeszélő

39

yetiking

19.4 kibeszélő

8

kismetines

Pinned Karbantartási információk

94

threea

Pinned 19.4-es frissítés – Isteni idők

3

threea

Idézetek

332

dreamy

Recent Activities

• yetiking -

Replied to the thread Játék Rubinum szerver kibeszélő.

Quote from szabovalentin: “Quote from yetiking: “láttam leírva, hogy miket nem lehet kérni a GF-től ” Ebbe sajnos nem látok bele de szerintem hasznos és érdekes infó lenne ha hozzászólna egy team tag aki kompetens ezzel kapcsolatban.…
  • yetiking -

Quote from szabovalentin: “Quote from Shypa: “Félreértés ne essék, a Magyar csapat tagjaival nincs gondom, itt sajnos jóval feljebb vannak gondok. ” Szerencsére ezzel a többség egyetért. Dalvin szavaiban sokszor érezni az ördög…
  • szabovalentin -

Quote from yetiking: “láttam leírva, hogy miket nem lehet kérni a GF-től ” Ebbe sajnos nem látok bele de szerintem hasznos és érdekes infó lenne ha hozzászólna egy team tag aki kompetens ezzel kapcsolatban. Vannak dolgok amiket nem…
  • szlewi -

Liked szabovalentin’s post in the thread Játék Rubinum szerver kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from Shypa: “Quote from yetiking: “nem lenne jobb, kisebb összeggel, több játékossal több pénzt keresni? mennyit kéne fizetni, ha normális játékmenetet akar az ember a csiga tempó helyett? havi 50000? ” Nem,mert nem ez a…
  • yetiking -

Quote from Shypa: “Hát... én is értem a Te nézőpontod. Maradjunk annyiban, hogy nem tudjuk mit akar a GameForge. Az elhanyagolást pedig én is érzem. Nem csak eventek tekintetében, hanem a figyelem is hiányzik. Event nekem nem kell,elérem ami…
  • szabovalentin -

Quote from Shypa: “Félreértés ne essék, a Magyar csapat tagjaival nincs gondom, itt sajnos jóval feljebb vannak gondok. ” Szerencsére ezzel a többség egyetért. Dalvin szavaiban sokszor érezni az ördög ügyvédje szerepet (bocsi!) de érti…
  • Shypa -

Hát... én is értem a Te nézőpontod. Maradjunk annyiban, hogy nem tudjuk mit akar a GameForge. Az elhanyagolást pedig én is érzem. Nem csak eventek tekintetében, hanem a figyelem is hiányzik. Event nekem nem kell,elérem ami kell event nélkül…
  • yetiking -

Quote from Shypa: “Szerintem meg pont ezzel a harcal érik el azt, hogy akik nem pár ezer forintot költenek, ne menjenek ezekre a szerverekre. Aki sokat költ, az nem szeretné ha megszűnne, akár holnap, akár 3év múlva...Ha van 1% esélye is…
  • Balizs1 -

Liked szabovalentin’s post in the thread Játék Rubinum szerver kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from Shypa: “Quote from yetiking: “nem lenne jobb, kisebb összeggel, több játékossal több pénzt keresni? mennyit kéne fizetni, ha normális játékmenetet akar az ember a csiga tempó helyett? havi 50000? ” Nem,mert nem ez a…
  • szabovalentin -