Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Céh problémák

9

GLAEDR

SÉ utalvány ár módosítás - kibeszélő

20

Lyria

Pinned Kezdő kérdések (6.rész)

390

Traxdata

Férfiak vs. Nők

3,005

Attis85

lélekbarlang kibeszélő (összevont)

472

Chaoseater

Recent Activities

• GLAEDR -

Replied to the thread Játék Céh problémák.

még mindig nem tudom eladni a céhtelkem pedig már pár hónapja próbálkozok vele mindig azt írja hogy tagjaim elutasították a szavazást pedig mindig mellette szavazok... esetleg valakinek van arról infója hogy is kellene lebonyolítani ezt a…
  • Lyria -

Replied to the thread Kibeszélő SÉ utalvány ár módosítás - kibeszélő.

Én eddig mindig vettem sé utalványt map1 piacról, nem is keveset. Párommal jobb időkben kettőnknek együtt vettünk 20 won-ért utalványt. Rosszabb, szűkösebb időkben csak 10 wonért vettünk kettőnknek. Most nem vettem 1 db 50 sé utalványt…
  • Traxdata -

Replied to the thread Játék Kezdő kérdések (6.rész).

újabb kérdés 40% tárgy drop hogy mukodik sés tolvajjal megéri vagy csak tolvaj és 20% tárgy drop vagy tolvaj nélkül 40% tárgy drop melyik éri meg melyik jobb melyik üti egymást vagy ez hogy van? köszi előre is
  • Attis85 -

Replied to the thread Férfiak vs. Nők.

• Chaoseater -

Replied to the thread lélekbarlang kibeszélő (összevont).

Sziasztok! Én inkább a nagy bossok erősítésében (tp növelés) látnám a megoldást, hogy ne tudják ketten leütni őket a rendelkezésre álló időn belül, hanem ténylegesen kelljen a csapat hozzá.....
  • GLAEDR -

69. csak így tovább :) valamikor csak megnyerjük Meg - meg. Csak tessék figyelni a számokra :3 Nem 67, hanem 69! ninnalány
  • Perculia -

Liked dreamy’s post in the thread Kibeszélő Visszatér az Okey event - kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from Nuttika: “Én semmi esetre sem akarok politikát látni a dologban, de érdemes lenne elgondolkozni, hogy mi magyarok vagyunk, a GF-et pedig németek üzemeltetik. .... ” Quote from Amiran: “Ez az első lépés gondolom arra hogy a kis…
  • ninnalany -

• Sirmium -