Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Csatornaváltó kikapcsolva

Kedves Játékosok!

Sajnos súlyos technikai problémával szembesültünk az ingame csatornaváltóval kapcsolatban. Ez negatív következményekkel járt a kiszolgáló stabilitására nézve, és a csatornák összeomlásához vezethetett.

Tisztában vagyunk azzal, hogy ez a funkció nagyon kényelmes és a legtöbb játékos nagyra értékeli. Azonban a kiszolgáló stabilitására is ügyelnünk kell, és lehetővé kell tennünk, hogy mindenki élvezhesse a játékot. Ezért döntöttünk úgy, hogy egyelőre kikapcsoljuk ezt a funkciót. Természetesen megpróbáljuk a lehető leggyorsabban visszaállítani a csatornaváltást, de jelenleg még nem tudjuk meghatározni, hogy ez mikor fog megtörténni.

A kellemetlenségekért elnézést kérünk, és köszönjük megértő türelmeteket! E sajnálatos esemény ellenére reméljük, továbbra is jól fogtok szórakozni a karácsonyi rendezvények alatt!

A Metin2 Csapat
  • New

Kedves Játékosok!

Üdvözlünk a Villám aukcióban! Az idő telik, az ár csökken – csapjatok le rá, amint számotokra megfelelő az ár! De a készlet véges, ezért ne várjatok túl sokáig, különben valaki más elhappolhatja az utolsó tárgyat az orrotok elől!

A Villám aukció indulása:
    2018. december 14. (péntek) 18:00 órától a Tárgypiacon.

Minden aukción 15 perc áll rendelkezésre egy ritka és értékes tárgy megszerzésére elképesztő áron, mint például Holdkő, Wayne vagy Élet elszívás könyv... minden csak azon múlik, meddig mertek várni! A kínált ár automatikusan csökken bizonyos időközönként, amíg le nem jár az idő vagy el nem fogy a készlet. A tárgy a tiétek, amint a "Szerezd meg most" gombra kattintotok.

Kellemes licitálást!
    A Metin2 Csapat

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Férfiak vs. Nők

5,544

AkiNemVak

Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

137

Demi

Nem indul a játék vol.2

287

Pihiz

Megbűvölő tárgy, Kölyök-doboz és Karácsonyi szerencsekerék ~ 12.17.

0

A mai napon... (4)

743

Balizs1

Recent Activities

• AkiNemVak -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• Osydo -

• Demi -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Quote from Csizkov: “Quote from Demi: “Az érdekelne, hogy én olvastam rosszul vagy tényleg minden nap kellene jutalmat kapni a zodi apokalipszis harcok után ? Mert első nap kaptam és azóta egyszer sem, pedig megvolt az 5 kör.... ” Szerintem…
  • Demi -

Liked Csizkov’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from Demi: “Az érdekelne, hogy én olvastam rosszul vagy tényleg minden nap kellene jutalmat kapni a zodi apokalipszis harcok után ? Mert első nap kaptam és azóta egyszer sem, pedig megvolt az 5 kör.... ” Szerintem még 1 kör se volt…
  • ShaoKahn -

Liked Balizs1’s post in the thread Kibeszélő Játék A mai napon... (4).

Like (Post)
    A tegnapi napon meglepődtem, mekkora együttérzést tanusított a játékosközösség. Rengetegen gyűltünk össze megmutatni, hogy nem tetszik a kevés CH. imgur.com/a/J9ayb1r Kevés fps-el, de annál nagyobb jókedvvel néztem, hogy mennyien gyűltünk össze. :)
  • Pihiz -

Replied to the thread Játék Nem indul a játék vol.2.

Kifagy,kilép, meg akad bejelentkezéskor, laggok.. Mit csináltatok a játékkal? Mióta kivették a ch váltót romokban a kliensem, újra raktam már, mindent csináltam.. Szégyen.
  • Reila -

• Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Megbűvölő tárgy, Kölyök-doboz és Karácsonyi szerencsekerék ~ 12.17..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! December 17-én, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat vásárolhatjátok meg: * KÉP * NÉV * icon_metin2_es_e01d7fcfe62c8e07e3b521d11d2a1002.png *
  • Csizkov -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Quote from Demi: “Az érdekelne, hogy én olvastam rosszul vagy tényleg minden nap kellene jutalmat kapni a zodi apokalipszis harcok után ? Mert első nap kaptam és azóta egyszer sem, pedig megvolt az 5 kör.... ” Szerintem még 1 kör se volt…