Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Titokzatos láda a tárgypiacon ~ 07.16.

0

19.4 kibeszélő

5

Phoenixlovag

Birodalmi Harc [Július 7]

2

Dalvin

Pinned 19.4-es frissítés – Isteni idők

2

threea

Új szerver

1

threea

Recent Activities

• Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Titokzatos láda a tárgypiacon ~ 07.16..

Thread
    Kedves Játékosok! Július 16-án, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgy lesz elérhető: * KÉP * NÉV * icon_metin2_it_d412e6b0130506c04be5be7eb3657a3f.png * Titokzatos láda
  • eliteprogrammer -

Now follows Phoenixlovag.

Follow
  • eliteprogrammer -

Liked Phoenixlovag’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

Like (Post)
    én személy szerint kiváncsi leszek ezekre a marhaságokra..... de hogy a most nyíló szerverre miért kell betenni az autó támadást.... az már igencsak kimeríti az esélyegyenlőség kategóriát,. .hogy mindenki a nulláról indul -.-
  • Perculia -

Liked Dalvin’s post in the thread Birodalmi Harc [Július 7].

Like (Post)
    A birodalmi harc eredményei a következők: * * 15-39 * 40-64 * 65-84 * 85-120 * Összesítés * Shinsoo * 8 * 4 * 12 * 4 * 28 * Chunjo * 12 * 8 * 8 * 8 * 36 * Jinno * * 12 * 4 * 12 * 28 A kiharcolt exp jutalmak egy
  • Username -

Liked Phoenixlovag’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

Like (Post)
    én személy szerint kiváncsi leszek ezekre a marhaságokra..... de hogy a most nyíló szerverre miért kell betenni az autó támadást.... az már igencsak kimeríti az esélyegyenlőség kategóriát,. .hogy mindenki a nulláról indul -.-
  • Username -

Liked Nuttika’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

Like (Post)
    ShaoKahn te is tudod jól, hogy abból a 10 arcból is minimum 5 puszta mazochizmusból és a régi játék iránti rajongásából ír még ide, mert vegzálva vannak ők is rendesen. Egyre nagyobb közönnyel fogadom ezeket a csili-vili újításokat.…
  • eliteprogrammer -

Liked ShaoKahn’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

Like (Post)
    250-es szint még akkor is sok, ha sosem törne.... Újabb lehúzás, de már kár is ide leírni... Hogy én ettől miért leszek boldogabb játékos és ebben engem mi fog vonzani, hogy újra játszak aktívan, azt nem tudom... Évek óta rossz…
  • Kissbb -

Now follows threea.

Follow
  • Kissbb -

Now follows Darcoon.

Follow
  • Szeder -

Liked ShaoKahn’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

Like (Post)
    250-es szint még akkor is sok, ha sosem törne.... Újabb lehúzás, de már kár is ide leírni... Hogy én ettől miért leszek boldogabb játékos és ebben engem mi fog vonzani, hogy újra játszak aktívan, azt nem tudom... Évek óta rossz…