Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Kedves Játékosok!

Szeptember 19-én, egész nap kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat:

NÉVÁRAIDŐ
    Aqua-penge30 NAP
    Aqua-tőr30 NAP
    Aqua-íj30 NAP
    Aqua-glefe30 NAP
    Aqua-harang30 NAP
    Aqua-legyező30 NAP
    Aqua-karom30 NAP
    Aqua-penge+30 NAP
    Aqua-tőr+30 NAP
    Aqua-íj+30 NAP
    Aqua-glefe+30 NAP
    Aqua-harang+30 NAP
    Aqua-legyező+30 NAP
    Aqua-karom+30 NAP

A Metin2 Csapat
  • New

Kedves Mindenki!

Biztosan észrevettétek, hogy a fórumot olyan biztonsági szinttel zárták le, hogy egyáltalán nem lehetett elérni péntek óta.
    Szeretnénk elnézést kérni a kellemetlenségért, különösen azért, hiszen a fórum az első számú módszerünk az információ átadására. Azonban a magas szintű biztonság megtartásához erre mindenképp szükség volt.

Egy olyan biztonsági problémát kellett gyorsan és ésszerű módon kezelni, ami szükségessé tette az érintett rendszerekhez való hozzáférés teljes mértékű korlátozását. Anélkül, hogy túl sok részletbe merülnénk: volt egy - korlátozott - belépési pont, amin keresztül két fórumunkból (OGame US és OGame Origin) információt lehetett összegyűjteni. Ezt a belépési pontot azonnal lezárták. Ez a cselekmény kizárólag a fent említett fórumokra korlátozódott; az összes többi fórum nem volt érintett, azonban az extra biztonság érdekében a többi fórumot is offline állapotba tettük, amíg pontos
  • New

Kedves Játékosok!

Szeptember 15-én, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat kaphatjátok meg, kincsesláda vásárlása után:

NévMennyiség
    Koncentrált olvasás1
    Protein Snack2
    Áldástekercs1
    Sárkányisten támadás2
    Mágikus vasérc1
    Sárkányisten védekezés2
    Sárkányisten élet2
    Mágikus rézérc1
    Kritikus Csapás2
    Átütő Csapás2
    Sárkányisten intelligencia2

A kincs felnyitásával egy véletlenszerű tárgyat szerezhetsz, ami normál esetben csak Sárkányjegyért váltható be.
    A kincsesláda ára: 35 Sárkányérme.

A Metin2 Csapat

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Aqua fegyverkinézetek ~ 09.19.

0

SD2 szintkorlát eltörlése Lacerta

2

Traxdata

használható karakter képességek ló küldi alatt

15

Amiran

Játékosok vs MOD-ok (120)

• miko
  • ninnalany
3,494

ninnalany

Férfiak vs. Nők

3,883

ninnalany

Recent Activities

• Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Aqua fegyverkinézetek ~ 09.19..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! Szeptember 19-én, egész nap kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat: * NÉV * ÁRA * IDŐ * Aqua-penge * * 30 NAP *
  • Traxdata -

Replied to the thread Játék SD2 szintkorlát eltörlése Lacerta.

én szerintem az egész lacertat be lehetne zárni:D semmi értelme az egésznek van rajta 50 játékos de lehet sokat mondtam.. tartozkodom