Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Férfiak vs. Nők

3,009

Attis85

Házikedvenc tárgyak kedvezményesen - 04.26.

0

Visszatér az Okey event - kibeszélő

25

Csizkov

Céh problémák

9

GLAEDR

SÉ utalvány ár módosítás - kibeszélő

20

Lyria

Recent Activities

• Attis85 -

Replied to the thread Férfiak vs. Nők.

68 - jöttem, láttam, számoltam :) Remélem, jó kisfiú leszek.
  • Demi -

Liked Lyria’s post in the thread Kibeszélő SÉ utalvány ár módosítás - kibeszélő.

Like (Post)
    Én eddig mindig vettem sé utalványt map1 piacról, nem is keveset. Párommal jobb időkben kettőnknek együtt vettünk 20 won-ért utalványt. Rosszabb, szűkösebb időkben csak 10 wonért vettünk kettőnknek. Most nem vettem 1 db 50 sé utalványt…
  • Perculia -

Posted the thread Kedvezmény Házikedvenc tárgyak kedvezményesen - 04.26..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! Április 26-án, egész nap kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat: * KÉP * NÉV *
  • Lacko137 -

Liked Lake’s post in the thread Kibeszélő Visszatér az Okey event - kibeszélő.

Like (Post)
    Programozási hiba :D :D :D Nem tudom nektek ki adja kéz a kézbe az infókat, de mesemondó Andersen korszaka már lejárt... Tök érdekes, hogy ez a programozási hiba mindaddig fel sem tűnt senkinek, amíg a német fórumon be nem indult az anyázás,…
  • Perculia -

Liked Kissbb’s post in the thread Kibeszélő Visszatér az Okey event - kibeszélő.

Like (Post)
    Sziasztok! Többeteknek problémája akadt azzal, hogy nem tudja megkülönböztetni a régi (értékesebb tartalmú) és az új (szerényebb tartalmú) ezüst és arany okey ládákat. Az ezüst okey láda leírásában a ponthatárok különböznek. A réginél 300-399
  • Phoenixlovag -

Replied to the thread Férfiak vs. Nők.

69 mindig jó voltam matekból :P Annak meg örülnék, ha normálisan játszanál. Köszönöm. ninnalány
  • Csizkov -

Replied to the thread Kibeszélő Visszatér az Okey event - kibeszélő.

Quote from Lake: “Tök érdekes, hogy ez a programozási hiba mindaddig fel sem tűnt senkinek, amíg a német fórumon be nem indult az anyázás, hogy a török tesák mágikus köveznek És valószínűleg május 2-ig maradt is volna ez náluk, de…
  • dreamy -

Liked Kissbb’s post in the thread Kibeszélő Visszatér az Okey event - kibeszélő.

Like (Post)
    Sziasztok! Többeteknek problémája akadt azzal, hogy nem tudja megkülönböztetni a régi (értékesebb tartalmú) és az új (szerényebb tartalmú) ezüst és arany okey ládákat. Az ezüst okey láda leírásában a ponthatárok különböznek. A réginél 300-399
  • Kissbb -

Replied to the thread Kibeszélő Visszatér az Okey event - kibeszélő.