Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Karbantartás Dec 13-án

0

Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő

141

Tuborg86

Férfiak vs. Nők

5,507

GLAEDR

Harmadik kéz és Száncsengő ~ 12.13.

0

[MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész

• nagydarab
  • Alma
163

Alma

Recent Activities

• SWORDICIA -

Liked AkiNemVak’s post in the thread Spam Nosztalgia / Városi legendák.

Like (Post)
    Sziasztok! :) Pár perce egyik ismerősömmel beszélgettünk egy bagatell dologról hogy milyen jó is volt anno és a mostani letört hangulatom nagyon feldobta :D Gondoltam a szerény nem túl pörgő de annál negatívabb fórumunk közösségének se mártana…
  • SWORDICIA -

Liked Traxdata’s post in the thread Spam Nosztalgia / Városi legendák.

Like (Post)
    na ez jó téma énis elmondok párat ami eszembe jut:D már akkoriban se hittem el, de valaki azt mondta hogy ő cápát fogott és 5db kagyló nyilt belőle.. vagy lehet részeg volt a csávó de anno még nagyon sokat ért és ritka volt a…
  • SWORDICIA -

Liked fincs’s post in the thread Spam Nosztalgia / Városi legendák.

Like (Post)
    Sziasztok lányok és srácok! Annak idején mikor még kezdő "zöldfülű" játékos voltam,igencsak hadilábon álltam a kováccsal, mint sokan mások! Csak tört és tört mindet darabokra,egyszer egy valaki azt mondta,ha nem akarod,hogy törjön…
  • SWORDICIA -

Liked Tarajos’s post in the thread Spam Nosztalgia / Városi legendák.

Like (Post)
    Mikor elkezdtem anno,rendületlenül azt hittem hogy én Dracon CH2-őn játszom és a többi CH-ra sosem léptem be,mert azt hittem akkor új karit kell kezdenem.Majdnem abba is hagytam egy hét után,mert nem csináltam meg a lóküldit,hanem egy…
  • SWORDICIA -

Liked Alma’s post in the thread Spam Nosztalgia / Városi legendák.

Like (Post)
    Sziasztok. Nagyon tetszik a téma. Mikor indult a Metin2 Magyarországon, egyik nap hazajött a fiam a suliból. Mondja - Anya van egy új játék. Lassan 10 éve. Gondolkodom, de nem jut eszembe régről semmi. Ami jelentős számomra, hogy 8 év…
  • Perculia -

Posted the thread Karbantartás Karbantartás Dec 13-án.

Thread
    Karbantartás Dec 13-án Kedves Játékosok! Tájékoztatunk titeket, hogy holnap délelőtt (dec 13., 11:00 óra körül) tervezünk karbantartást végezni néhány technikai kérdés megoldására. Azonban elképzelhető, hogy hamarabb kezdődik