Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Új egyedi szerver - új kihívás (Lacerta, Hydra run)

143

kovacs9795

Férfiak vs. Nők

3,829

AkiNemVak

Discordia-Continuum összevonás

32

kovacs9795

Pinned Játékos kérdez Team válaszol!

1,426

Dalvin

Játékosok vs MOD-ok (120)

• miko
  • ninnalany
3,459

ninnalany

Recent Activities

• kovacs9795 -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Új egyedi szerver - új kihívás (Lacerta, Hydra run).

asd :D Miért kell Posztomat törölni? Újfent kérdem milyen modon tudom a karaktert át vinni Discordiáról Contira? Meg kéne gyepálnom ott pár emberkét a nagy szálya miat
  • AkiNemVak -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Új egyedi szerver - új kihívás (Lacerta, Hydra run).

nekem az lenne a kérdésem hogy miért nem a discordiás posztokat tiltják ki és miért engem a forumról ? plusz így a hydra runról nem fogunk infot kapni ? hogy pl a láda mit is adhat pontosan ... + az új petekről valamit ... áthelyeztem.dreamy Mod
  • AkiNemVak -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• kovacs9795 -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Discordia-Continuum összevonás.

Nekem az lenne a kérdésem Discordia kihalt és unalmas lett.Hogy lehet át v8nni a karakteremet Continumra? áthelyeztem. dreamy
  • Dalvin -

Replied to the thread Kérdés Csapat Játékos kérdez Team válaszol!.

Pontosan nem tudjuk, hogy miért lv20 a minimum belépési szintje a zodiákus templomnak. Ugyanakkor nem tartom nagyon zavarónak az alacsony szintet. Aki szeretne bemehet szétnézni.