Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Pinned Játékos kérdez Team válaszol!

1,481

Ghosryder

Férfiak vs. Nők

3,933

Attis85

Vállszalag rendszer

137

DracoInThePast

18.4 verzió kibeszélő

68

Amiran

Állatpecsét ikonhiba

1

MxCool

Recent Activities

• Ghosryder -

Replied to the thread Kérdés Csapat Játékos kérdez Team válaszol!.

Kedves Team! A Yut Nori játékban, van-e bármi hatása a Do és egyéb lépési lehetőségek változtatásának dobásonként? Idáig sem tavaly, sem most nem találtam el egyszer sem azt amennyit lépni szerettem volna. Szóval a kérdés az, hogy…
  • Attis85 -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• DracoInThePast -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Vállszalag rendszer.

Túl bonyolítod. Ha fizikai sebzést szeretnél növelni —> szerezz minél magasabb átlag kárral rendelkező varjú acél íjat, vagy minél magasabb szintű főnix íjat; Ha mágikus sebzést szeretnél —> szerezz valami erős legyezőt és…
  • Amiran -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

Quote from Tomi9612: “Engem az érdekelne, hogy ilyen misztikus töredéket, ami a yut noris craftoláshoz kell, kapott már valaki? :D én úgy hallottam hogy metin/boss adja, de cca 200 metin és 45-50 boss után 0db nál tartok :D ” Nekem azt írta ma Sirmium…
  • ZEN0X -

Elég szomorú hogy annyi “bug javitás “ után evel az updateval most ha ki kapcsolom a bolt neveket meg maradnak abba a pozicióba a képen bárhova megyek és csak ha vissza inditom vissza rakja őket a boltokra.
  • MxCool -

Replied to the thread Játék Állatpecsét ikonhiba.

Ez nem véletlen és nem is hiba. Bétával jött be, ha kinyitod a ládát kapni fogsz egy 5 perces pecsétet, ami az első használat után(ha jól rémlik, ha nem akkor nyitás után közvetlenül) telni fog, abban az 5 percben használhatod a pecsétet akárhányszor.
  • MxCool -

Replied to the thread Játék Boltnév bug.

Igazándiból ott marad, ahol meg volt jelenítve a képernyőn. Hagyd bekapcsolva a Játék opciókban, és használd a Rendszer opciókban a korlátozást. Nem figyeltek a fejlesztők, hogy van már egy ilyen opciónk, így most összezavarodott a kettő.
  • MxCool -

Replied to the thread Játék Raktár bug.

Ööö, azt hiszem a dubla bal klikkre gondol. Am igen, ez bétán is jelen volt nem tűnt fel egy aktív játékosnak sem, csak a tárgypiac rakival működik a dolog jelenleg.
  • Tomi9612 -

Engem az érdekelne, hogy ilyen misztikus töredéket, ami a yut noris craftoláshoz kell, kapott már valaki? :D én úgy hallottam hogy metin/boss adja, de cca 200 metin és 45-50 boss után 0db nál tartok :D
  • Pacek -

Liked XNiaraX’s post in the thread Játék Nem indul a játék vol.2.

Like (Post)
    Sziasztok! Le szerettem volna tölteni a gépemre a metint, ami teljesen jol ment addig, amig nem akartam elinditani a jatekot.Megall minden 99,0%-nal es nem megy tovabb.Miert van ez?Mit csinaljak vele?