Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Miért halott a pvp/bunyó/war a Metin-ben?

13

Amiran

Bolt-Védelem

1

dreamy

Pinned Karbantartási információk

61

Darcoon

Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

157

Sphiro

Nem látható tételek a tárgypiacon

10

Sasori95

Recent Activities

• Amiran -

Replied to the thread Kérdés Játék Miért halott a pvp/bunyó/war a Metin-ben?.

Igazából sokan beszélnek zöldségeket össze vissza, legyünk nagyon őszinték kék birodalomban például vannak olyan karik akik "Full" pvp-re illetve Full "warra" vannak építve, mégis maximum 3 embert lehetne felsorolni ezzek közül akik…
  • Tomi9612 -

a kösztüm miért is pay to win ?:D 100-200 millákba kapsz egy 30 napost, a forgatót meg megveszed vegyesbe és kész
  • dreamy -

Replied to the thread Játék Bolt-Védelem.

Számtalan hasonló téma volt már mobok elleni védelem lv15 alatti boltoknak volt már ilyen téma (nem is egy, hanem sok), s egy továbbított javaslatra hivatkozva zárva is lett: Bolt PVP védelem. Tehát ez a téma már továbbítva, így zártam. Dreamy
  • AkiNemVak -

Quote from Lensver: “(nyilvan, miert nem volt menekult kopenyem, mert nem talaltam meg abban a zurzavarban) ” a menekült köpennyel együtt is kidobod a cuccaidat :rolleyes: (na mindegy ezen kicsit meghűltem, de nyilván az én elvárásaim túl nagyok...) Ez…
  • Tsuyoidesu -

Liked Torpemester90’s post in the thread Játék Bolt-Védelem.

Like (Post)
    - Javaslat címe:Boltok védelme - Javaslat lényege:Ne lehessen le ütni magán boltokat - A javaslat részletes kifejtése:Elég idegesítő dolog mikor valaki ládából nyit mobokat vagy épp ott verik egymást x-y karaktere és így a boltok…
  • Tsuyoidesu -

Liked Attis85’s post in the thread Kérdés Játék Miért halott a pvp/bunyó/war a Metin-ben?.

Like (Post)
    Sziasztok! Kifejtem én is itt a saját pici elgondolásom. Én magam gyógyító sámánok közé tartozom. Sok esetben nem is látszik, hiszen nem teszek fel mindig gyorsaságot, sőt támadás+-t sem. Mobok: Én, személy szerint hetente 3-5…
  • Tsuyoidesu -

Liked MollyDrac01’s post in the thread Kérdés Játék Miért halott a pvp/bunyó/war a Metin-ben?.

Like (Post)
    Tetszik a téma.hozzászolnák énis rolleyes.png . PVP- Mivel continuum szerveren szinte mindenki ismer már mindenkit,feleslegessé válik ez az opció is.És ki szeretne nap mint nap ugyanazokkal a játékosokkal pvpzni? CéhWar- Ahoz rendes céhek…
  • Torpemester90 -

Posted the thread Játék Bolt-Védelem.

Thread
    - Javaslat címe:Boltok védelme - Javaslat lényege:Ne lehessen le ütni magán boltokat - A javaslat részletes kifejtése:Elég idegesítő dolog mikor valaki ládából nyit mobokat vagy épp ott verik egymást x-y karaktere és így a boltok…