Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Ünnepi láda ~ 05.25.

0

Pinned [Szavazás] Bajnoki döntő 2019

0

Karbantartás 05.28-án

0

Autózásnál ledob a szerver

10

AkiNemVak

Cor Draconis (nyers) ~ 05.24.

0

Recent Activities

• Sasori95 -

Liked AkiNemVak’s post in the thread Játék Autózásnál ledob a szerver.

Like (Post)
    Quote from cyberfly: “Még reménykedem, hogy a NET erősítés megoldja mindezt, de több ismerősöm van akiknek sokkal erősebb internet szolgáltatás mellett is ugyanezt a hibát produkálja a játék... Bizakodom, hátha nálam jobb…
  • dreamy -

Liked Perculia’s post in the thread [Szavazás] Bajnoki döntő 2019.

Like (Post)
    Sziasztok! Ebben a témában szavazhattok arról, hogy ki lesz a foci döntő nyertese június 1-jén. Szavazás vége: 2019.05.31. 14:00 óra. Helyes tipp esetén június 8+9-én, 16:00-19:00h között aktiváljuk a foci dobást. Amennyiben tévedtek, akkor csak
  • Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Ünnepi láda ~ 05.25..

Thread
    Kedves Játékosok! Május 25-én, egész nap, Tárgypiacunkon az alábbi tárgy lesz elérhető: * KÉP * NÉV * ÁR * board.hu.metin2.gameforge.com/…d1979032dd73529e0e1a5ce45 * Ünnepi láda *
  • kirito94 -

Liked cyberfly’s post in the thread Játék Autózásnál ledob a szerver.

Like (Post)
    Sziasztok ! Nagyon leült ez a téma, így gondoltam felfrissítem mielőtt süllyesztőbe kerülne sok más fontos témával együtt... Régóta játszom, a fő karimmal célnak tűztem ki, hogy 100-ra fejlődjek ( 97-es most ). Mivel kevés az időm,…
  • Perculia -

Posted the thread [Szavazás] Bajnoki döntő 2019.

Thread
    Sziasztok! Ebben a témában szavazhattok arról, hogy ki lesz a foci döntő nyertese június 1-jén. Szavazás vége: 2019.05.31. 14:00 óra. Helyes tipp esetén június 8+9-én, 16:00-19:00h között aktiváljuk a foci dobást. Amennyiben tévedtek, akkor csak