Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő

23

Emmegki

Férfiak vs. Nők

4,645

Reila

Amd hiba.

0

Vírushiba

1

dreamy

Pinned Játékos kérdez Team válaszol!

1,505

dreamy

Recent Activities

• Emmegki -

Replied to the thread Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Sziasztok! En is udvozoltem eme csodalatos dontest, aminel rosszabbat elkepzelni se lehetett volna. Szerintem ez az egesz csak a meg meglevo jatekosszam elporlasztasarol szol. Ha azt irtuk volna, hogy legyen osszevonas, sose lett volna, igy, hogy a…
  • Reila -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• Nuttika -

Liked Üvegszilánk’s post in the thread Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Like (Post)
    Hát...ezt először face csoportban láttam, azt hittem, hogy valami régi hírt linkeltek be...de nem. Mostani. Mint amikor az embernek azt mondják, hogy holnaptól 12 óra, és már munka vége előtt vagyunk 1-2 órával. Ez hasonló. Céhem van,…
  • Nuttika -

Liked DMGabor’s post in the thread Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Like (Post)
    Én azon vagyok legjobban felháborodva, hogy ezt a gusztustalanságot miért kell jóhírként felvezetni. Ebből is látszik totál idiótának tartanak minket.
  • Sisko8208 -

Posted the thread Játék Amd hiba..

Thread
    Sziasztok! Kérdésem az lenne hogy a kedves Gf mikor kivánja kijavitani végre az amd processzor miatt fellépő játék hibákat? Gondolok itt pl a kép hibákra youtube.com/watch?v=wYQAA0NUw6E&feature=youtu.be . Az összevonás és a sok egyéb hülyeségek…
  • Lensver -

Liked Attis85’s post in the thread Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Like (Post)
    Sziasztok! Nekem sem igen tetszik, 5 éve építgetett céhtelket kukába dobják és az sem igazán tetszik, hogy céhtagokat kidobják az ablakon- De, lenyelem, bármennyire is fáj. Muszáj néha a padlóról is felállni és újra lépéseket tenni…
  • Üvegszilánk -

Replied to the thread Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Hát...ezt először face csoportban láttam, azt hittem, hogy valami régi hírt linkeltek be...de nem. Mostani. Mint amikor az embernek azt mondják, hogy holnaptól 12 óra, és már munka vége előtt vagyunk 1-2 órával. Ez hasonló. Céhem van,…
  • Lelketlenkari -

Liked DMGabor’s post in the thread Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Like (Post)
    Én azon vagyok legjobban felháborodva, hogy ezt a gusztustalanságot miért kell jóhírként felvezetni. Ebből is látszik totál idiótának tartanak minket.
  • MollyDrac01 -

Liked dreamy’s post in the thread Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from MollyDrac01: “Most akkor kell doboz,vagy nem? ” Quote from Darcoon: “Mit kell tudnom a nevelhető házikedvencekkel kapcsolatban? Mivel a kedvencek élettartama rövid és meghalhatnak, azt javasoljuk, hogy etesd meg őket még időben.…