Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

A Metin2 3-4 óra játék utáni megőrülése.

17

cyberfly

Cor Draconis (nyers) ~ 05.24.

0

Pinned Kezdő kérdések (6.rész)

499

Tarajos

[MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész

• nagydarab
  • AkiNemVak
204

AkiNemVak

Kis seprű ~ 05.23.

0

Recent Activities

• cyberfly -

Replied to the thread Játék A Metin2 3-4 óra játék utáni megőrülése..

Sziasztok ! Nagyon leült ez a téma, így gondoltam felfrissítem mielőtt süllyesztőbe kerülne sok más fontos témával együtt... Régóta játszom, a fő karimmal célnak tűztem ki, hogy 100-ra fejlődjek ( 97-es most ). Mivel kevés az időm,…
  • Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Cor Draconis (nyers) ~ 05.24..

Thread
    Kedves Játékosok! Május 24-én, egész nap 25% kedvezménnyel érhető el Tárgypiacunkon az alábbi tárgy: * icon_metin2_de_4304c7799b667c21c75101bcc2ba0426.png * Cor Draconis (nyers) *
  • ninnalany -

Liked AkiNemVak’s post in the thread Spam [MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész.

Like (Post)
    esti müzli mellé az öreg rihanna
  • Sasori95 -

Liked Tarajos’s post in the thread Kérdés Játék Kezdő kérdések (6.rész).

Like (Post)
    Quote from Sasori95: “Quote from Traxdata: “a kesztyus változás óta a sés tolvaj+20% tárgy drop cuccban hatásosabb valaki tesztelte? vagy sés tolvaj +40% tárgy a jobb? bár lehet hülye kérdés mert a 40% több mint a 20, de halottam olyat…
  • Tarajos -

Replied to the thread Kérdés Játék Kezdő kérdések (6.rész).

Quote from Sasori95: “Quote from Traxdata: “a kesztyus változás óta a sés tolvaj+20% tárgy drop cuccban hatásosabb valaki tesztelte? vagy sés tolvaj +40% tárgy a jobb? bár lehet hülye kérdés mert a 40% több mint a 20, de halottam olyat…