Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

116

yello70

Több ch

109

AzhiRkhior

Férfiak vs. Nők

5,491

Reila

Pinned Ősz a Metin2 világában

11

Tifa

A mai napon... (4)

740

AkiNemVak

Recent Activities

• yello70 -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Üdv! Este 7-kor figyeld a szerver infót a játékban. Ha nem írja ki a hátas dobás kezdetét akkor hiába... Az utóbbi években ebben az időszakban nem volt hátas dobás egészen a karácsonyi rendezvények végéig. Ezek mindig be voltak…
  • Surgat -

Liked AzhiRkhior’s post in the thread Játék Több ch.

Like (Post)
    Sziasztok! 1, A játék délutánonként élvezhetetlen. A pecán és a bányászaton kívül nem lehet odaférni semmihez. Már a kiskarival sem lehet zoknizni, annyira tele van map1! 2, A döntés, hogy 3 csatorna legyen, akkora hiba volt, mint…
  • AzhiRkhior -

Replied to the thread Játék Több ch.

Sziasztok! 1, A játék délutánonként élvezhetetlen. A pecán és a bányászaton kívül nem lehet odaférni semmihez. Már a kiskarival sem lehet zoknizni, annyira tele van map1! 2, A döntés, hogy 3 csatorna legyen, akkora hiba volt, mint…
  • SWORDICIA -

Liked Aphrodite’s post in the thread Verseny Intellektuális Ősz a Metin2 világában.

Like (Post)
    board.hu.metin2.gameforge.com/…e81e17cdeaccacd1445f60e02 Sziasztok. Én ezzel a rajzzal készültem.
  • SWORDICIA -

Liked Machiavelli’s post in the thread Verseny Intellektuális Ősz a Metin2 világában.

Like (Post)
    Javított rajz...
  • SWORDICIA -

Liked Lyria’s post in the thread Verseny Intellektuális Ősz a Metin2 világában.

Like (Post)
    Sziasztok. Itt a rajzom:
  • SWORDICIA -

Liked Dalvin’s post in the thread Játék Kék sárkányhoz bejutás legyen időkorlátos.

Like (Post)
    Mint a hasonló témákban már nem egyszer kifejtettem, a sárkány ebben a formában szerintem sem jó. Olcsón, elképesztő haszonnal farmolható, ráadásul gyakorlatilag kisajátítja néhány szűk érdekcsoport. Az időkorlátot ugyanakkor nem
  • SWORDICIA -

Liked L3g0las’s post in the thread Játék Beran Setaou minden ch-n párhuzamosan.

Like (Post)
    Egyszerűen csak azt kéne csinálni, amit irtak korábban. Kivenni belőle a yangot, mert nem csak a többi bosshoz képest, de minden más mobhoz képest is sokkal sokkal több yanghoz lehet itt jutni nagyon könnyedén.Ha ki kerülne a sárkányból a…
  • SWORDICIA -

Liked MissHates’s post in the thread Játék Beran Setaou minden ch-n párhuzamosan.

Like (Post)
    Én életemben 2 x voltam sárkánynál, az is még összevonás előtt volt. Mostanában, nem csak, hogy nem akarok rá várni, de nem is nagyon játszok. Ami nekem felmerült kérdés, hogy miért nem agrozható? Ha a pro kaziban a fejedelem, vagy…
  • SWORDICIA -

Liked Szeder’s post in the thread Játék Beran Setaou minden ch-n párhuzamosan.

Like (Post)
    Quote from Phone: “Áthelyezni a yangdroppot csak úgy támogatnám ha Jotun Thrym kapna egy nagyobb dózist hiszen a kötelező 5 fő jön ki sokszor egy nagy kutyagumival. És valljuk be : Bejutás a mapra+5fő kötelező+Tündérkő+JotunThrym…