Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

80%-os kedvezmények a tárgypiacon?

0

Férfiak vs. Nők

3,920

AkiNemVak

Csonti pecsét, Zsugorított fej, Cor Draconis és Kovács köve a tárgypiacon ~ 10.18.

0

Announcement Gameforge Streaming on Steam

0

Pinned Kezdő kérdések (6.rész)

414

Kicsavo

Recent Activities

• Nuttika -

Liked Jatekos’s post in the thread Kibeszélő Játék 18.4 Béta teszt kibeszélője.

Like (Post)
    Quote from Csizkov: “Nem tudom Te hogy vagy vele én soha nem vettem alkimiát így az ára nem érdekel. Most hibátlan alkijaim vannak amit misztikusból ugyanúgy el fogok érni ha egyáltalán berakják ami most már kétséges. ” Ezzel az az…
  • Nuttika -

Liked Lorieen’s post in the thread Kibeszélő Játék 18.4 Béta teszt kibeszélője.

Like (Post)
    Olvasgatok,pislogok,kerdezgetem magam,mi a fenet keresek en meg itt? lvl 120: nezzuk csak :1,5 ora 30 szili erdoben, ok megnovelik napi 50 re, az 3 ora ,tegnap hosszabitottam alkit 15 draconis kellett,ahoz hogy jatszani tudjak alki kell, ha mindenki…
  • Perculia -

Posted the thread Promotion 80%-os kedvezmények a tárgypiacon?.

Thread
    96fc837fc06258c6008cdbbeb9f507.jpg
    Kedves Játékosok! A tárgypiacon a "Spórolj akár 80%-ot" felhívás egyelőre még csak kedvcsináló, a hozzá tartozó tartalmak/tárgyak a jövő héten fognak bekerülni. Line1_1.png A Metin2 Csapat
  • AkiNemVak -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• Perculia -

Posted the thread Speciális ajánlat Csonti pecsét, Zsugorított fej, Cor Draconis és Kovács köve a tárgypiacon ~ 10.18..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! Október 18-án, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgyat vásárolhatjátok meg: * KÉP * NÉV * board.hu.metin2.gameforge.com/…68784c7cf4345bc4f0017b32d * Csonti
  • ninnalany -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

56 - semmi gond, jönnek a lányok helyetted :P
  • Darcoon -

Posted the thread News Gameforge Streaming on Steam.

Thread
    7582-2018-10-16-gf-streaming-artwork-jpg Dear players and fans, we are planning to launch 24/7 streaming on Steam. We strongly believe this can be put into reality with your help. The base of every game is the community and Steam is a huge audience…