Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Férfiak vs. Nők

5,480

AkiNemVak

Több ch

107

ZEN0X

Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

113

AkiNemVak

Itemshop: tombola tickets for next day

0

Pinned Ősz a Metin2 világában

10

dreamy

Recent Activities

• Tsuyoidesu -

Liked Lyria’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Sziasztok. A zokni eventnek kifejezetten örülök. Minden karival ki tudjuk ütni,csak legyen idő rá :) A tombola viszont engem is meglepett. Egyrészről örültem,hogy de jó lesz tombola...van még pár talizmán ami sajna nincs meg és tudom majd…
  • Tsuyoidesu -

Liked AkiNemVak’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    nekem elég sok okey esik de lassan már fel se szedem 24 kártyából van h 21-et összepárosítok és bronz ... ez hogy 3 lapért 10-20 pontokat ad és 300 az ezüst .... vicc :D de hagyján azért a 15-20 pakliból jött egy ezüst is ami szintén yangot adott :D anno is…
  • AkiNemVak -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• Szeder -

Liked ShaoKahn’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Csak a szokásos a GF-től... Butított tombola.... Csökkentett ch-k... (Minden négyzetméteren egy játékos... az élvezet faktor nulla) Okey kártya alig esik... A legrosszabb karácsony a metinen a 10 év alatt... Bármennyire is a szeretet…
  • ZEN0X -

Liked Phoenixlovag’s post in the thread Játék Több ch.

Like (Post)
    Mindenképp legyen 6 ch ! Ami exp event alatt erdőben volt.. mitnemondjak :( ;(
  • ZEN0X -

Liked qwL’s post in the thread Játék Több ch.

Like (Post)
    6 ch minimum kell, támogatom
  • ZEN0X -

Liked cyberfly’s post in the thread Játék Több ch.

Like (Post)
    Bocsi ha OFF lesz, de úgy gondolom helyénvaló a történetem... Egy érdekesség a mai napról: Ugyebár megy nagyba a Karácsonyi Event, többek között olyan egyszerű, általában békés dolgokkal, mint a Zokni ütés és a Tombola…
  • ZEN0X -

Liked Pihiz’s post in the thread Játék Több ch.

Like (Post)
    A mai láda event egyszerűen vicc volt, az egész értelmetlen futkározás volt.Mivel most kezdtem a játékot, se ingyen tombola, se advent, de még sé utalványt se tudok mert nincs az accountom 6 hónapos..Gondoltam majd most a láda…
  • ZEN0X -

Replied to the thread Játék Több ch.

Kell több ch ! Főleg most hogy annyi event van, nem lehet el férni pl elvarázsolt erdőbe és ez így nem oké...kedves GF meg Webzen még nem vette észre milyen kárt tett a magyar szervernek?...
  • FullPvm -

Liked ShaoKahn’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Csak a szokásos a GF-től... Butított tombola.... Csökkentett ch-k... (Minden négyzetméteren egy játékos... az élvezet faktor nulla) Okey kártya alig esik... A legrosszabb karácsony a metinen a 10 év alatt... Bármennyire is a szeretet…